Kim tregon gjoksin, derisa pozon me fëmijët - Bota Sot
Kim tregon gjoksin, derisa pozon me fëmijët

Bota e Yjeve

Kim tregon gjoksin, derisa pozon me fëmijët

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 06:39
Kim Kardashian me North dhe Saint

Ajo njoftohet se ka angazhuar një ekip privat të zjarrfikësve për të shpëtuar shtëpinë e saj të fshehur prej 60 milionë dollarë, pas evakuimit të tyre në Woolsey të premten. 

Por Kim Kardashian publikoi në rrjetin social Instagram të hënën, një foto me të cilën tregoi se çka është e rëndësishme, familja, përcjell Bota sot.

38 vjeçarja shihet e veshur në bikini, derisa mbanë fëmijët e saj, North dhe Saint.

Vëmendje ka marrë dhe gjoksi i saj bombastik të cilin e ka ekspozuar./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...