“Bomba” Chloe flet për operacionet: I dashuri nuk i pëlqen dhe... - Bota Sot
“Bomba” Chloe flet për operacionet: I dashuri nuk i pëlqen dhe...

Bota e Yjeve

“Bomba” Chloe flet për operacionet: I dashuri nuk i pëlqen dhe...

Nga: Bota sot Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 16:30
Chloe Ferry

Chloe Ferry ka rrëfyer se buzët e saj janë me filer, por që e ka pranuar se i dashuri i saj Sam Gowland e preferon atë me pamjen e saj të vjetër.

Ylli i Geordie Shore e cila ka shpenzuar 50 mijë dollarë për operacione kirurgjike që nga viti 2015, ka thënë se Sam ndihet sikur është në lidhje me një vajzë të re, që kur ajo ka bërë operacionet, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja ka publikuar imazhe në bikini, ku tregon buzët dhe gjoksin bombastik./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...