Kim Kardashian mahnit sërish me format e saj - Bota Sot
Kim Kardashian mahnit sërish me format e saj

Bota e Yjeve

Kim Kardashian mahnit sërish me format e saj

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 10:31
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka shfaqur format fenomenale në një palë pantallona dhe bluzë në Los Anxhelos.

Kim Kardashian duket e përkryer derisa argëtohet në mbrëmje, shkruan DailyMail.

Ajo ishte shfaqur elegante natën e së premtës, duke bërë të gjithë që të kthejnë kokën nga ajo.

Kim kishte veshur një palë pantallona të ngushtë, me të cilët kishte vënë në pah të pasmet bombastike, ndërsa ishte kombinuar me bluzë dhe xhaketë gri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera