Po prisni rikthimin e Marina Vjollcës në ekran, bukuroshja sapo tregoi se ka plane të tjera - Bota Sot
Po prisni rikthimin e Marina Vjollcës në ekran, bukuroshja sapo tregoi se ka plane të tjera

Bota e Yjeve

Po prisni rikthimin e Marina Vjollcës në ekran, bukuroshja sapo tregoi se ka plane të tjera

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 06:53
Marina Vjollca

Pas një kohe të gjatë mungese në ekran, Marina Vjollca  duket se do e vonojë edhe më tepër rikthimin para publikut. 

Ajo ka ndarë disa foto ku gjendet jashtë shtetit në shoqërinë e të ëmës dhe motrës së saj të mdhe. 

Nga psotimet e bëra ajo a kaluar kohë të kënaqshme duke bërë pazare. Marina është shfaqur mjaft e lumtur. Ndërkohë që të gjtihë po prisni programin e sj të rradhës, ajo se ka në plan për momentin.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...