Ish-missi shfaqet “përvëluese” në kalendarin e ri - Bota Sot
Ish-missi shfaqet “përvëluese” në kalendarin e ri

Bota e Yjeve

Ish-missi shfaqet “përvëluese” në kalendarin e ri

Nga: Bota sot Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 15:47
Shelby Tribble

Ajo ka rritur vetbesimin e saj që nga ndarja me Pete Wicks.

Dhe bukuroshja e “TOWIE” Shelby Tribble, ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve në kalendarin e ri, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ish-miss Britania, ka treguar format e saj të tonifikuara dhe tejet seksi, derisa ka pozuar me costume plazhi për kalendarin 2019./BS

 
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...