Një tjetër personazh i njohur i përfshirë në vrasjen në Bllok - Bota Sot
Një tjetër personazh i njohur i përfshirë në vrasjen në Bllok

Lajme

Një tjetër personazh i njohur i përfshirë në vrasjen në Bllok

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 10:16
Foto

Shpallet në kërkim Eldi Dizdari për ngjarjen në ish-bllok ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos Ervis Martinaj dhe një person i dytë.

Dizdari është bashkëshort i Suada Sherifit, me të cilën ka edhe një vajzë.

Vlonjatja bukuroshe, është e njohur në fushën e showbizzi-t shqiptar, ku ka fituar kurora bukurie, është e njohur në modeling ku shpesh shfaqet duke pozuar me veshje të ndryshme reklamuese, ndërsa nuk i mungon edhe ekranit ku shpesh është ftuar në emisione të ndryshme.

Lajmi i shpalles në kërkim të Eldi Dizdarit, është konfirmuar për News24 nga burime të Prokurorisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...