E tradhtoi i dashuri, Georgia i tregon çfarë ka humbur - Bota Sot
E tradhtoi i dashuri, Georgia i tregon çfarë ka humbur

Bota e Yjeve

E tradhtoi i dashuri, Georgia i tregon çfarë ka humbur

Nga: Bota sot Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 13:51
Georgia Harrison

Romanca e saj e shkurtër me Stephen Bear thuhet se ka përfunduar me lot, pasi ai e ka tradhtuar atë.

Por Georgia Harrison e la prapa dhembjen e zemrës dhe doli për tu argëtuar të dielën mbrëma në klubin Libertine në Londër, përcjell Bota sot.

24 vjeçarja dukej në humor të mirë dhe mori gjithë vëmendjen, derisa u shfaq si një ‘stuhi’.

E veshur në pantallona të bardhë dhe një bluzë të zezë të shkurtër, ajo tregoi barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi, duke i treguar ish të dashurit se çfarë ka humbur./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera