Si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante

Nga: Bota sot Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 14:42
Katie Salmon

Ajo nuk është e panjohur për tërheqjen e vëmendjen, që nga paraqitja në Love Island në vitin 2016.

Dhe të hënën mbrëma Katie Salmon dëshmoi se ajo nuk e ka humbur shkëlqimin, derisa mori gjithë vëmendjen kur u paraqit në hotelin Mayfair në Londër, për ditëlindjen e shoqes së saj, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja nuk i la vend imagjinatës, e veshur mjaft provokuese, duke zbuluar gjoksin bombastik në një bluzë të hapur dhe të pasmet gjigante në një palë xhinse shumë të shkurtra, të kombinuara me çizme të gjata të zeza./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat