Si lë vend imagjinatës, tregon shumë nga lëkura - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, tregon shumë nga lëkura

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, tregon shumë nga lëkura

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 07:58
Lottie Moss

Ajo është e njohur për fotot e saj seksi, ku nuk heziton të ekspozojë hiret trupore për mrekulli.

Dhe Lottie Moss ishte e tillë edhe të mërkurën, derisa publikoi një imazh në llogarinë e saj në Instagram, ku tregoi linjat tejet seksi trupore, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini njëpjesësh të zi, 20 vjeçarja nuk i la vend imagjinatës, duke treguar të pasmet joshëse dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat