Tmerr pranë një shkolle! Gjendet një këmbë njeriu, policia nis hetimet - Bota Sot
Tmerr pranë një shkolle! Gjendet një këmbë njeriu, policia nis hetimet

Bota

Tmerr pranë një shkolle! Gjendet një këmbë njeriu, policia nis hetimet

Më: 26 prill 2019 Në ora: 09:45
Foto

Policia ka nisur një hetim pasi një kalimtar që po shëtiste me qenin, zbuloi një këmbë njeriu vetëm disa metra larg një shkolle fillore mëngjesin e sotëm.

Zbulimi i tmerrshëm u bë në një rrugë të ngushtë në një fshat në orën 6.45. Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe rrethuan vendkalimin, i cili përdoret çdo ditë nga qindra nxënës.

Detektivët po flasin me fqinjët në fshatin New Waltham, Lincolnshire, pasi hetuesit e mjekësisë ligjore po vazhdojnë hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...