Mësuesja që kërcënonte nxënësit: Seks ose ngelni në klasë - Bota Sot
Mësuesja që kërcënonte nxënësit: Seks ose ngelni në klasë

Bota

Mësuesja që kërcënonte nxënësit: Seks ose ngelni në klasë

Më: 21 maj 2019 Në ora: 22:53
Mësuesja 40-vjeçare e martuar, Yokasta M

Një mësuese në Kolumbi po vuan dënimin me burg sepse detyronte nxënësit e saj që të kryenin marrëdhënie seksuale me të, ose në të kundërt do të pësonin penalitete jo të zakonta.

Mësuesja 40-vjeçare e martuar, Yokasta M., i dërgonte nxënësve të saj adoleshentë foto provokuese dhe i kërcënonte se do i ngelte në klasë nëse nuk do kryenin marrëdhënie me të.

Njëri nga prindërit kishte zbuluar fotografitë kërcënuese të mësueses në telefonin e fëmijës së tij.

Kësisoj, ai denoncoi mësuesen dhe, si rrjedhojë e kësaj, kjo e fundit përfundoi në burg.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...