Shpërthime në Nepal, tre të vrarë - Bota Sot
Shpërthime në Nepal, tre të vrarë

Bota

Shpërthime në Nepal, tre të vrarë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 16:53
Pamje nga vendi i ngjarjes

Tre vetë u vranë dhe të paktën pesë të tjerë u plagosën sot në dy shpërthime të ndara në kryeqytetin e Nepalit, tha policia.

Policia ka thënë se autoritetet po hetojnë këto shpërthime që ndodhën brenda një ore në dy vendbanime në Katmandu.

Zonat në të cilat ndodhën shpërthimet u bllokuan nga policia dhe forcat e sigurisë kanë nisur patrullimet në zona kyçe të qytetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...