E rëndë në Rusi, përfshihet nga flakët anija e marinës, 14 persona të vdekur - Bota Sot
E rëndë në Rusi, përfshihet nga flakët anija e marinës, 14 persona të vdekur

Bota

E rëndë në Rusi, përfshihet nga flakët anija e marinës, 14 persona të vdekur

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 00:07
Anije

14 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e përfshirjes nga flakët të anijes së marinës ruse.

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një anije e marinës është përfshirë nga flakët dhe si pasojë14 persona kanë humbur jetën.

Sipas raportimeve të medieve të huaja, zjarri ka rënë në bordin e një anijeje kërkimore të marinës.  Ministria e Mbrojtjes së rusisë njoftoi se 14 persona, punonjës të marinës ruse kanë vdekur pas rënies së një zjarri të madh në bord, shkruajnë mediat ruse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat