Evakuohet një qendër tregtare në Zagreb për shkak të bombës - Bota Sot
Evakuohet një qendër tregtare në Zagreb për shkak të bombës

Bota

Evakuohet një qendër tregtare në Zagreb për shkak të bombës

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 16:28
Foto

Policia kroate ka evakuuar sot qendrën tregtare ‘Importanne’ në Zagreb, për shkak të paralajmërimit për vendosjen e bombës.

Pjesëtarët e policisë kanë larguar punonjësit dhe qytetarët në sheshin “Ante Starçeviq”, raportojnë mediat kroate.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...