Banorët në shok: Xhirohen pesë UFO në një vend

Bota

Banorët në shok: Xhirohen pesë UFO në një vend

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 19:23
Pamje nga vendi i ngjarjes

Banorët e Cincinnati në Ohio të SHBA-së ishin dëshmitarë të një spektakli të pazakontë të UFO-ve.

Videoja tregon katër objekte të lehta duke lëvizur para reve dhe një nga një duke u zhdukur nga pamja. Pastaj objektet rishfaqen.

Së shpejti një objekt i pestë UFO shfaqet në anën e majtë të ekranit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat