Ambasadori akrobat takon ministrin Cakaj; bën sërish “ritualin” e vertikales

Bota

Ambasadori akrobat takon ministrin Cakaj; bën sërish “ritualin” e vertikales

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:38
Dan Oryan

Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan, pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj nuk nguroi të realizonte lëvizjen e tij tipike, atë të vertikales.

Por tashmë para dy flamujve, izraelit dhe atij shqiptar.

“Më bën të ndihem i ri”, shkroi ambasadori në postimin e tij në Facebook.

Siç mund ta shihni edhe në galerinë e mëposhtme të fotografive, Dan Oryan nuk harron ta bëjë diçka të tillë në takime diplomatike dhe jo vetëm.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat