Notoi mes peshkaqenëve që t’i ikte “ishullit të pedofilëve” - Bota Sot
Notoi mes peshkaqenëve që t’i ikte “ishullit të pedofilëve”

Bota

Notoi mes peshkaqenëve që t’i ikte “ishullit të pedofilëve”

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 20:49
Sara Ransome

Sara Ransome tha se kur kishte qenë e re, e kishin joshur në ishullin privat që kishte Xhefri Epstein në Karaibe.

Ajo ishte përpjekur të largohej që andej me një motor me katër rrota, e kur kishte mbërritur në breg ishte hedhur në ujë, edhe pse dihej që aty qarkullonin shumë peshkaqenë.

Ransome ishte joshur nga një grua në një klub nate të Nju Jorkut, në vitin 2006, kur ishte 22 vjeçe.

Ajo kishte arritur t’i shpëtonte skllavërisë së Epsteinit në apartamentin e tij në Manhatan, dhe ngriti padi.

Image

Ransome ishte joshur nga një grua në një klub nate të Nju Jorkut, në vitin 2006, kur ishte 22 vjeçe.

Image

Ajo ishte përpjekur të largohej që andej me një motor me katër rrota, e kur kishte mbërritur në breg ishte hedhur në ujë, edhe pse dihej që aty qarkullonin shumë peshkaqenë.

Image

Ajo kishte arritur t’i shpëtonte skllavërisë së Epsteinit në apartamentin e tij në Manhatan, dhe ngriti padi.

Image

Epstein, i cili mbante vajza të mitura si skllave seksi, u vetëvra në qeli.

Image

Ransone ishte 22 vjeçe kur u josh te "Ishulli i pedofilëve" në Karaibi

Image

Burgu ku Epstein u vetëvra

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...