Gjarpri pesë-metërsh ndjek veturën e turistave, tenton t’i sulmojë ata - Bota Sot
Gjarpri pesë-metërsh ndjek veturën e turistave, tenton t’i sulmojë ata

Bota

Gjarpri pesë-metërsh ndjek veturën e turistave, tenton t’i sulmojë ata

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 23:18
Pamje nga vendi i ngjarjes

Momenti kur një piton gjigant afrikan u përplas mbi një automjet në tufën e Afrikës së Jugut, duke tmerruar pasagjerë është kapur në kamera.

Të alarmuar nga zvarraniku i madh, turistët futen në makinat e tyre dhe kthehen mbrapa, por gjarpri vazhdon t’i ndjekë ata.

Pitoni më pas përpiqet të sulmojë makinën, pasi shoferi i tmerruar fillimisht duket i pasigurt nëse do të dalë nga makina apo do të mbyllë dyert për siguri.

Ndiqeni videon më poshtë për ta parë momentin e rrezikshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...