Një burrë lakuriq i cili kishte veshur vetëm një palë qorape përplaset nga një grup rrugë - Bota Sot
Një burrë lakuriq i cili kishte veshur vetëm një palë qorape përplaset nga një grup rrugë

Bota

Një burrë lakuriq i cili kishte veshur vetëm një palë qorape përplaset nga një grup rrugë

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 00:41
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person lakuriq ishte goditur nga një grup i personave në rrugët e New York-ut.

Një pamje shokuese tregon një burr i cili kishte veshur një pale qorape dhe asgjë tjetër teksa po shëtiste rrugëve te New York-ut.

Personi 28-vjeçar ishte filmuar duke ecur rrugës dhe më pas fillojn goditjet nga personat kalimtarë, ai rrëzohet nga goditjet por ngritet përsëri që ta mbroj veten.

Në video dëgjohen disa persona duke thënë “mos e goditni”. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat