Netanyahu: Do të parandalojmë çdo përpjekje për të shkelur kufirin - Bota Sot
Netanyahu: Do të parandalojmë çdo përpjekje për të shkelur kufirin

Bota

Netanyahu: Do të parandalojmë çdo përpjekje për të shkelur kufirin

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 23:48
Vladimir Putin dhe Benjamin Netanyahu

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu është treguar shumë i ashpër ndaj kundërshtarëve të shtetit të tij, duke thënë se “do të parandalojmë çdo përpjekje për të shkelur kufirin”.

“Izraeli do të parandalojë të gjitha përpjekjet për të shkelur kufirin e tij, qoftë nga toka apo nga ajri”, tha kryeministri Netanyahu në një takim me presidentin rus Vladimir Putin.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera