Rrahje e paparë e deputetit me analistin në studio televizive - Bota Sot
Rrahje e paparë e deputetit me analistin në studio televizive

Bota

Rrahje e paparë e deputetit me analistin në studio televizive

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 14:56
Foto

Shpesh herë ndodhë që personalitete të ndryshme të mos kenë mendimin e njëjtë edhe në një studio televizive.

Kësisoj një deputet ukrainas Igor Mosiyuçuk u përlesh fizikisht me analistin Aleksandr Semeçenko në një transmetim të drejtpërdrejtë

Deputeti akuzoi analistin se paguhet nga lideri i Çeçenisë, Ramazan Kadirov për të bërë një propagandë për Rusinë.

Analisti e cilësoi deputetin si të sëmurë mendor dhe pikërisht aty nisi përplasja fizike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera