Sonte fillojnë gjysmëfinalet, formacionet e super ndeshjes Franca – Belgjika - Bota Sot
Sonte fillojnë gjysmëfinalet, formacionet e super ndeshjes Franca – Belgjika

Botërori 2018

Sonte fillojnë gjysmëfinalet, formacionet e super ndeshjes Franca – Belgjika

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 07:20
Ilustrim

"Sky Sport" ka publikuar formacionet e mundshme për takimin mes Francës dhe Belgjikës.

Kampionati botëror 2018 sonte fillon ndeshjet gjysmëfinale.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme për takimin mes Francës dhe Belgjikës.

Franca (4-2-3-1): Lloris; Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez; Pogba, Kanté; Mbappé, Griezmann, Matuidi; Giroud.

Belgjika (3-4-2-1): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; Carrasco, Fellaini, Witsel, Chadli; de Bruyne, E. Hazard; Lukaku.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera