Djali i ish futbollistit të mirënjohur të Kosovës, me Rakitiçin - Bota Sot
Djali i ish futbollistit të mirënjohur të Kosovës, me Rakitiçin

Botërori 2018

Djali i ish futbollistit të mirënjohur të Kosovës, me Rakitiçin

Nga: K. G. Më: 10 korrik 2018 Në ora: 12:02
Djali i ish futbollistit të mirënjohur të Kosovës, me Rakitiçin

Të mërkurën në mbrëmje (20.00) do të zhvillohet gjysmëfinalja e dytë mes Kroacisë dhe Anglisë. Kroatët dhe anglezët synojnë finalen e madhe të Kampionatit Botëror – “Rusia 2018”.

Djali i ish futbollistit të mirënjohur, Kujtim Shala, Romani, shihet në një foto me yllin e kombëtares kroate dhe të Barcelonës, Ivan Rakitiç. Ndryshe Romani konsiderohet si talent i madh i futbollit në Gjermani, ku stërvitet me njomakët.

“Mjeshtër i penalltive RAKETA”, shkruan Shala.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera