Formacionet e super gjysmëfinales, Kroacia – Anglia - Bota Sot
Formacionet e super gjysmëfinales, Kroacia – Anglia

Botërori 2018

Formacionet e super gjysmëfinales, Kroacia – Anglia

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 07:23
Ilustrim

Sonte kompletohen finalistët në Kampionatin botëror 2018.

Kroacia dhe Anglia takohen sonte në kërkim të finales në Kampionatin botëror 2018.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Kroacia (4-2-3-1) Subasic; Vida, Lovren, Corluka, Strinic; Brozovic; Rebic, Rakitic, Modric, Perisic; Mandzukic.

Anglia (3-5-2) Pickford; Trippier, Stones, Maguire; Walker, Lingard, Henderson, Alli, Young; Sterling, Kane.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera