Festa e çmendur e Macron pas golit të Francës, mbreti bleg tmerrohet - Bota Sot
Festa e çmendur e Macron pas golit të Francës, mbreti bleg tmerrohet

Botërori 2018

Festa e çmendur e Macron pas golit të Francës, mbreti bleg tmerrohet

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 08:50
Presidenti francez

Ditën e djeshme Franca e Didier Deschamps arriti që të siguronte biletën për në finalen e madhe të Botërorit, ndërsa në stadium kishin dhe një tifoz special, presidentin Macron.

Qindra fotoreporterë që asistonin ndeshjen, të ardhur nga gjithë vendet e botës, kanë fiksuar momentin e golit të gjelave të shënuar nga Umtiti.

Por ata nuk kanë humbur as fytyrën e tmerruar të mbretit të Belgjikës Filip si dhe shpërthimin e Emmanuel Macron.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera