Kane: Anglia luajti dobët - Bota Sot
Kane: Anglia luajti dobët

Botërori 2018

Kane: Anglia luajti dobët

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 23:56
Harry Kane

Anglia ka dëshmuar se mund të jenë në gjendje që të sfidojnë në Botëror edhe pse kanë humbur në gjysmëfinale kundër Kroacisë, thotë Harry Kane.

Tre Luanët kaluan shumë herët në epërsi me golin nga gjuajtja e lirë e Kieran Tripper por kroatët luftuan dhe përmbysën rezultatin për të shkuar për herë të parë në një finale të një botërori.

“NE e dimë që i kemi bërë të gjithë krenar dhe ne dëshiruam të fitojmë. Jemi lënduar. Ne ishim këtu”, tha kapiteni Kane për ITV.

“Hapi tjetër do të shkojmë edhe me lart. Ne duam më shumë. Ne jemi të shkatërruar”.

“Ne duhet ta fajësojmë vetveten, ta largojmë këtë pluhur, të jemi krenar dhe të nisemi nga zero pas disa viteve”, ka shtuar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera