Pamje të bukura nga festa e kroatëve pas fitores së mbrëmshme - Bota Sot
Pamje të bukura nga festa e kroatëve pas fitores së mbrëmshme

Botërori 2018

Pamje të bukura nga festa e kroatëve pas fitores së mbrëmshme

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 11:39
Pamje nga festa e kroatëve

Kroacia ka shkruar historinë duke u kualifikuar në finale të Kampionatit Botëror.

Fitorja 2-1 ndaj Anglisë që u vendos pas vazhdimeve, dërgoi Kroacinë në finalen e madhe të Kampionatit Botëror, ku të dielën do të luajnë ndaj Francës.

Pas përfundimit të takimit, futbollistët kroatë nisën festën në fushë dhe përmes disa fotografive të bukura, ua sjellim momentet e gëzimit të tyre.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...