Tifozët kroat çojnë në këmb Moskën

Botërori 2018

Tifozët kroat çojnë në këmb Moskën

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 16:15
Kroatët kanë pushtuar sheshin te “Manezhnaya Square”.

Në Moskë po mbretëron një atmosferë e jashtëzakonshme para finales së Kupës së Botës mes Francës dhe Kroacisë.

Kroatët kanë pushtuar sheshin te “Manezhnaya Square”.

Tifozët kroatë janë në një numër masiv, derisa po këndojnë këngë patriotike, transmeton “Daily Mail” nga  vendi i ngjarjes.

Ata e kanë shpalosur edhe një flamur gjigant të Kroacisë.

Sfida e shumëpritur fillon në ora 17:00. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat