Era “ndez” finalen, shqiptarja këndon në Moskë

Botërori 2018

Era “ndez” finalen, shqiptarja këndon në Moskë

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 16:51
Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë ndezur finalen e Botërorit Francë-Kroaci.

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë ndezur finalen e Botërorit Francë-Kroaci.

Një finale historike edhe për të gjithë shqiptarët. Për herë të parë, një këngëtare nga Kosova interpretonë në ngjarjen më të rëndësishme të Botës.

Era i emocionoi të gjithë të pranishmit në “Luzhniki” dhe jo vetëm, teksa interpretoi këngën zyrtare të Botërorit “Live It Up”.

Ndërkohë, Pak para finales së madhe të Botërorit “Rusi 2018”, trofeu është gati dhe është sjellë në stadiumin ‘Luzhniki’ në Moskë, ku do të zhvillohet finalja.

Ai është mbajtur i futur në një kasafortë për arsye sigurie.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat