Francezët në delir, shikoni festimet e jashtëzakonshme nga Parisi

Botërori 2018

Francezët në delir, shikoni festimet e jashtëzakonshme nga Parisi

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 19:44
Pamje nga vendi i ngjarjes

Franca u shpall kampione e botës, dhe në rrugët e Parisit të gjithë kanë shpërthyer në festë. Të gjithë festojnë dhe këndojnë, për këtë arritje të jashtëzakonshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat