Presidenti i Francës bën gjestin e madh, shkon në dhomën e kroatëve dhe…

Botërori 2018

Presidenti i Francës bën gjestin e madh, shkon në dhomën e kroatëve dhe…

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 23:19
Emanuel Makron është ndalur edhe tek dhoma e zhveshjes e kroatëve, për t’i përshëndetur pas finales.

Presidenti i Francës, Emanuel Makron, përveç përgëzimit të bashkëkombësve të tij për fitimin e Kupës së Botës, është ndalur edhe tek dhoma e zhveshjes e kroatëve, për t’i përshëndetur pas finales.

Lideri francez, vizitoi lojtarët duke i përgëzuar për performancën fantastike, por ai u fotografua edhe duke qetësuar fëmijët e lojtarëve kroatë pas humbjes, të cilët ishin të mërzitur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat