Golat e botërorit Rusi 2018

Botërori 2018

Golat e botërorit Rusi 2018

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 07:22
Botërori Rusi 2018

Botërori Rusi 2018 do mbahte mend si botërori i surprizave dhe gjithashtu si botërori i golave. Keni humbur ndonjë ndeshje të botërorit? Nuk ju kujtohet të gjithë golat e bërë?

Syri.net ju sjell të gjithë golat e shënuar në këtë kampionat botëror. Gola me kokë, super-gola, gola mahnitës nga goditjet e dënimit dhe gjithashtu edhe autogola, të gjitha vetëm për ju.

Shikim të këndshëm:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat