Fotografia që iu djeg serbëve!

Botërori 2018

Fotografia që iu djeg serbëve!

Nga: K. Goca Më: 16 korrik 2018 Në ora: 12:39
Fotografia që iu djeg serbëve!

Serbia nuk mund të pajtohet se Kroacia ishte në finalen e madhe të Kampionatit Botëror në futboll dhe që u stolis me medaljen e argjendtë. Një fotografi që u postua madje edhe u ilustrua nga disa mediat serbe, është se iu djeg shumë kur shohin presidenten kroate, Kolinda Kitaroviç, duke e puthur trofeun e Kupës së Botës, aty afër saj ishin edhe Emmanuel Macron, president i Francës, Gianno Infantino, president i FIFA-s dhe presidenti rus Vladimir Putin. Kroacia është kombëtarja e vetme në Ballkan që ka prekur finalen e madhe.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat