Bukuroshja shqiptare në krah të selektorit të Francës!

Botërori 2018

Bukuroshja shqiptare në krah të selektorit të Francës!

Nga: Kemajl Goca Më: 16 korrik 2018 Në ora: 13:32
Bukuroshja shqiptare në krah të selektorit të Francës!

Jona Dervishi është simpatizuese e kombëtares së Kroacisë, por fatkeqësisht në finale nuk u shkoi ashtu siç dëshiruan dhe pësuan humbje me rezultat 4:2.

Image

Ish zëdhënësja e Federatës së Futbollit Shqiptar, Jona, apo siç njihet në opinionin shqiptar si bukuroshja e futbollit, e pranon realitetin dhe e uron Francën. Me zemër ishte me Kroacinë, por fituan francezët.

Image

“Me trajnerin e Kombëtares franceze, Didier Deschamps! Një fitore e bukur e këtij ekipi të madh!”, shkruan Jona, e cila është përkrah  selektorit francez. Kjo foto është realizuar më herët, por Jona e ka ruajtur me fanatizëm at foto dhe mendon se finalja ka qenë prej më atraktive që ajo mban mend.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat