Dha gjithçka për Kosovë, kush se bëri hesap, e lanë pa punë!

Çiklizëm

Dha gjithçka për Kosovë, kush se bëri hesap, e lanë pa punë!

Nga: Kemajl Goca Më: 5 prill 2020 Në ora: 16:49
Dha gjithçka për Kosovë, kush se bëri hesap, e lanë pa punë!

Ankohet! Është i zhgënjyer me shtetin e Kosovës! 

Është çiklisti Qëndrim Guri, që dha gjithçka për Kosovës, por se bëri hesap dhe rrinë pa punë sot.

Ferizajasit ishte edhe pjesë e kombëtares së Kosovës në Lojërat Olimpike në vitin 2016, kur kishte pësuar edhe lëndim të rëndë.  

“Dhashë mundë për shtet në çiklizëm si çdo herë i pari për Kosovë në çiklizëm sot rri në shtëpi pa punë dhe as një mbështetje nga shteti shtet pa perspektivë”, shkroi Guri në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat