Kryetari i Federatës Çiklistike, Nuha: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Çiklizëm

Kryetari i Federatës Çiklistike, Nuha: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 14:10
Kryetari i Federatës Çiklistike, Nuha: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Kryetari i Federatës së Çiklizmit të Kosovës, Avni Nuha, ka fjalët më të bukura për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Nuha tha se “Bota sot” vazhdimisht e ka përcjellë çiklizmin dhe sportin në përgjithësi.

 “Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, i urojmë edhe shumë vite të tjera”, uron Nuha.

Nuha është prej kryetarëve më të suksesshëm dhe që angazhohet vazhdimisht në ngjitjen e çiklizmit në vendin tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat