Sot bëhet zyrtarizimi i shtegut të ri të çiklistëve - Bota Sot
Sot bëhet zyrtarizimi i shtegut të ri të çiklistëve

Çiklizëm

Sot bëhet zyrtarizimi i shtegut të ri të çiklistëve

Nga: K. G. Më: 30 korrik 2020 Në ora: 11:16
Sot bëhet zyrtarizimi i shtegut të ri të çiklistëve

Kryetari i Federatës së Çiklistëve të Kosovës, Avni Nuha, tha se sot bëhet zyrtarizimi i shtegut më të ri të çiklistëve.   

“Në Arxhena sot, shtegu më i ri për biçikleta MTB dhe Dowhill!

Sot behet zyrtarizimi i shtegut, faleminderit miqve të resortit “Arxhena” ku gjithmonë kanë qenë mbështetës për të gjitha sporteve.

Urime Federatës së Çiklizmit të Kosovës”, shkruan Nuha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat