Aksidentohet shqiptari, përplas makinën me një bllok betoni - Bota Sot
Aksidentohet shqiptari, përplas makinën me një bllok betoni

Diaspora

Aksidentohet shqiptari, përplas makinën me një bllok betoni

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 09:09
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00 në Itali.

Mediat italiane shkruajnë se në aksident është përfshirë një shqiptar, i cili ka humbur drejtimin e makinës së tij, dhe është përplasur menjëherë me një bllok çimentoje.

Shqiptari i aksidentuar është 36 vjeçari me iniciale E.H, i cili nga përplasja e fortë ka dalë edhe jashtë makine.

Menjëherë ai është transportuar në spital, ndërsa ende nuk bëhet e ditur gjendja e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...