Tregti në klubet e natës, arrestohet ‘biznesmeni’ shqiptar i kokainës - Bota Sot
Tregti në klubet e natës, arrestohet ‘biznesmeni’ shqiptar i kokainës

Diaspora

Tregti në klubet e natës, arrestohet ‘biznesmeni’ shqiptar i kokainës

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 08:01
Foto ilustrim

Një shqiptar 26-vjeçar përfundoi në prangat e karabinierëve italianë në Riccione në kuadër të operacioneve antidrogë.

I riu me iniciale M. S., po shiste lëndë narkotike pranë një klubi nate në zonë.

Gjatë kontrollit, atij ju gjetën 4.80 gram kokainë dhe 1.725 euro para të gatshme, para të konsideruara si të përfituara nga shitja e lëndëve narkotike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...