Kris pistoleta, plagoset 24-vjeçarja shqiptare në Itali - Bota Sot
Kris pistoleta, plagoset 24-vjeçarja shqiptare në Itali

Diaspora

Kris pistoleta, plagoset 24-vjeçarja shqiptare në Itali

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 21:56
Foto ilustrim

Një prostitute shqiptare e moshës 24-vjeçare është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Torino. E reja ka qenë duke ecur në rrugën “Puglia” kur është qëlluar nga një plumb në krahun e saj të djathtë.

Shqiptarja, identiteti i së cilës nuk bëhet ende i ditur, është dërguar menjëherë në spital nga ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...