I dorëzoi kokainën një burri në bodrum, arrestohet shqiptari - Bota Sot
I dorëzoi kokainën një burri në bodrum, arrestohet shqiptari

Diaspora

I dorëzoi kokainën një burri në bodrum, arrestohet shqiptari

Më: 5 maj 2019 Në ora: 09:32
Ilustrim

Policia e Shtetit të Gjenovës, gjatë disa shërbimeve që synonin luftën kundër drogës, vuri në pranga një 27 vjeçar shqiptar.

Natën e kaluar, policia pa një djalë që hipi mbi një skuter dhe i dha një njeriu, në një bodrum, një substancë narkotike, e cila më vonë doli të ishte kokainë.

Pas pak çastesh nga "ofrimi në shtëpi", oficerët e policisë arrestuan të rinjtë, të cilët u gjykuan drejtpërsëdrejti këtë mëngjes.

Hetimet për të rinjtë janë duke vijuar dhe pritet vendimi i gjykatës italiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...