Emira Berisha synon Idolin 2019

Diaspora

Emira Berisha synon Idolin 2019

Nga: Astrit Gashi Më: 22 gusht 2019 Në ora: 17:23
Emira Berisha

Auditioni per talente te rinj Idiol 2019 në Suedi ka filluar. Edhe këtë vit me një vajzë të bukur dhe taletuar me rrenjë nga alpet shqiptare.  

Nuk është Dua Lipa e jo as Elhaida, por do munduhet të arrije suksesin e tyre e pse jodhe me lartë!

Kjo është Emira Berisha e cila thjeshte bukur dhe me plot energji befasoi jurine e Stokholmit! Ajo erdhi nga Shtete e Bashkura te Amerikes ku studion per të fituar nje sfide të re.

Image

Se shpejti Emira do te këtë nevoje për voten tuaj qe të jete fituese e Idol 2019 ne Suedi! Ne sfiden e radhes Ermira prezentohet me nje kenge te Dua Lipës!

https://www.tv4play.se/program/idol/12491077

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat