Me valixhen plotë më marijuanë, shqiptari merr avionin në Rinas dhe niset drejt Italisë - Bota Sot
Me valixhen plotë më marijuanë, shqiptari merr avionin në Rinas dhe niset drejt Italisë

Diaspora

Me valixhen plotë më marijuanë, shqiptari merr avionin në Rinas dhe niset drejt Italisë

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 18:31
Valixhia marijuanë

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me 4 kilogramë marijuanë të fshehur në valixhe.

Sikurse shkruajnë mediet italiane shqiptari ishte nisur nga Rinasi me avion dhe sapo ishte kishte mbërritur në Brignole ishte arrestuar.

Arrestimi i tij erdhi si rezultat i kontrolleve rituale që u bëhen bagazheve të pasagjerëve, ndërsa tashmë pritet dhënia e masës së sigurisë për shqiptarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...