E rëndë/ I dekompozuar, alpinistët gjejnë kufomën e shqiptarit në ishullin Paro të Greqisë

Diaspora

E rëndë/ I dekompozuar, alpinistët gjejnë kufomën e shqiptarit në ishullin Paro të Greqisë

Më: 31 janar 2021 Në ora: 07:52
Paro

Kufoma e një shqiptar është gjetur dje në ishullin Paro të Greqisë, ndërsa mediat greke raportojnë se bëhet fjalë për një person të moshës rreth 35-45 vjeç.

Kufoma u gjet nga disa alpinistë gjatë shëtitjes së tyre, të cilët më pas njoftuan menjëherë policinë dhe zjarrfikësit.

Kufoma ishte me shkallë të lartë dekompozimi dhe u gjet në zonën e Agio Anargiron.

Policia greke po vijon ekspertizën mjeko-ligjore për të përcaktuar nëse shqiptari është vrarë apo ka rënë nga ndonjë lartësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat