Ndërron jetë këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani - Bota Sot
Ndërron jetë këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani

Diaspora

Ndërron jetë këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani

Më: 17 korrik 2017 Në ora: 19:03
Mentor Ejupi

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat