Aksident tragjik, vdesin dy shqiptarë, plagoset rëndë një tjetër - Bota Sot
Aksident tragjik, vdesin dy shqiptarë, plagoset rëndë një tjetër

Diaspora

Aksident tragjik, vdesin dy shqiptarë, plagoset rëndë një tjetër

Më: 18 korrik 2017 Në ora: 21:55
Pamje nga aksidenti

Një aksident me dy shqiptarë të vdekur dhe një tjetër person të plagosur rënde ka ndodhur pasditen e sotme në Italinë fqinje.

Siç raportojnë mediat lokale, rreth orës 18, në kryqëzimin e rrugëve “Melona” e “Capannaguzzo” në Cezena, janë përplasur dy automjete: një furgon dhe një kamion me rimorkio.

Viktimat janë një 37-vjeçar dhe një 39-vjeçar, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur. Një person i tretë, shtetësia e të cilit nuk bëhet e ditur nga raportimet e mediave lokale, është në gjendje të rëndë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat