Vrasja e 20 vjeçares në Itali, ja çfarë kërkojnë familjarët e saj - Bota Sot
Vrasja e 20 vjeçares në Itali, ja çfarë kërkojnë familjarët e saj

Diaspora

Vrasja e 20 vjeçares në Itali, ja çfarë kërkojnë familjarët e saj

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 14:39
Vajza pasi u dhunua dyshohet se është hedhur nga një makinë dhe më pas ka gjetur vdekjen në spital.

Familjarët e vajzës shqiptare të vrarë në Itali pak ditë më parë kërkojnë ndihmë pasi ata nuk i kanë mundësitë financiare për ta sjellë trupin e saj në Shqipëri dhe për ta varrosur në atdhe.

Vajza pasi u dhunua dyshohet se është hedhur nga një makinë dhe më pas ka gjetur vdekjen në spital.

Familjarët e saj kërkojnë zbardhejn e ngjarjes por edhe ndihmë për të sjellë trupin e 20 vjeçars në atdhe.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera