500 mijë euro vjedhje, goditet grupi që grabiste banesa në Gjermani dhe Francë - Bota Sot
500 mijë euro vjedhje, goditet grupi që grabiste banesa në Gjermani dhe Francë

Diaspora

500 mijë euro vjedhje, goditet grupi që grabiste banesa në Gjermani dhe Francë

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 18:15
Foto ilustrim

Një operacion i përbashkët Gjermani-Francë-Shqipëri ka çuar në goditjen e një grupi kriminal që vidhte banesa në Gjermani dhe Francë.

Mësohet se pjesë e këtij grupi janë mbi 40 persona dhe dëmi që kanë shkaktuar është rreth 500 mijë euro.

Një nga të dyshuarit është arrestuar në Kukës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera