24 vjeçari shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike në Itali - Bota Sot
24 vjeçari shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike në Itali

Diaspora

24 vjeçari shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike në Itali

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 21:52
Ilustrim

Po ngiste makinën kur papritur ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një pemë.

Aksidenti tragjik që ndodhi disa ditë më parë është raportuar këtë të mërkurë nga mediat italiane.

Viktima ishte një shqiptar në moshë të re. Besar Mislyni, 24 vjeç u dërgua me urgjencë përmes një helikopteri, por edhe ndërhyrja e shpejtë e bluzave të bardha italiane nuk ka mundur t’i shpëtojë jetën të riut.

Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e Montefalcones në Itali.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera