Vritet shqiptari me plumb në kokë në Athinë! - Bota Sot
Vritet shqiptari me plumb në kokë në Athinë!

Diaspora

Vritet shqiptari me plumb në kokë në Athinë!

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 10:26
Ilustrim

Një shtetas shqiptar është gjetur i vrarë me plumb në kokë në Athinë.

Sipas mediave vendase, viktima është 36 vjeç, ndërsa identiteti i tij nuk është bërë me dije. Trupi i tij i pajetë u gjet në kryqëzimin e rrugëve Makris dhe Parnithos në lagjen Kypseli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...